Tracy Anderson е фитнес инструктор кој има работено со многу од холивудските звезди,како што се Jennifer Lopez, Shakira, Gwyneth Paltrow, Courtney Cox and Ashley Greene.

Таа е одговорна за огромната трансформација на Gwyneth Paltrow која на 40 години изгледа подобро од кога и да е.

“Повеќето од вас знаат колку ја почитувам Tracy Anderson и колку верувам во неа.Таа успеа да о трансформира мојот задник од и секогаш ќе и бидам благодарна” –изјави Gwyneth Paltrow на нејзиниот сајт.

Еве ги вежбите кои Tracy Anderson  ги предлага за совршен задник

 

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.