Линк од неговиот фб профил.

Огромна благодарност до тебе што ми помогна да стекнам здрави навики за исхрана и за вежбање, но и огромна благодарност до тебе што ми помогна да намалам барем малку од својата телесна маса.

Ти си одличен и посветен тренер, и навистина ми е жал што ќе прекинам да ги користам твоите навистина корисни услуги.

Секоја почит и благодарност до тебе со желби за уште поголеми успеси за твојот фитес центар кој секогаш ќе го препорачувам.

 

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.