Секоја сабота во 19 часот попладне во студио Атлетикс Фитнес, Скопје ќе има бесплатен семинар во кој можете да поставувате било какви прашања и сите тие ќе бидат објавени на нашиот Youtube канал 

Атлетикс Фитнес

https://www.youtube.com/user/stefcho22.

Правила на учествување:

1. Допаднете ја нашата ФБ страна и Youtube канал.
https://www.youtube.com/user/stefcho22

2.Поставете било какво прашање во коментарите или во порака.

3.Можете да дојдете во нашето студио кое се наоѓа во Дебар Маало на ул. Црвена Вода 26 позади Броз Кафе во спротива на Генесис ординацијата да се запознаете со нашиот тим и да ни поставите било какво прашање ќе биде одговорено на нашиот канал на Youtubehttps://www.youtube.com/user/stefcho22

4. Првата консултација е бесплатна, секоја наредна е 1000 денари и вклучува план за исхрана, вежбање и мерење на телесни масти, мускулна маса, висцерални масти и основен метаболизам.

5. Секој семинар за нашите членови е бесплатен, во случај да некој ваш познаник е заинтересиран за семинарот пишете ни порака за колку е влезницата.

Линк до настанот.

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.