Се формира група за вежбање само за жени кој сакаат да бидат фит, затегнати и здраво тело.

Вежбите ќе се изведваат под надзор на тренер до максимум 12 души.

Ќе се вежба разен тип на вежби со слободна тежина, слободни тежини и кружен тренинг.

Целта на групата ќе биде да се:

-Да ги намалат вишокот килограми и мастите
-Да се стопат мастите околу бутините,задникот и перничињата околу стомакот
-Да се заврстат рацете,нозете, задникот, стомакот
За најдисциплинираните и мотивираните ќе има награди smile emoticon
Почнуваме од Понеделник во 20:00 часот.
#БидиСилна

Повеќе информации за настанот на линкот.

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.