Направете ги првите чекори во фитнес со личен тренер со долгодишно искуство.

Петок 5 јуни.За само една вечер ќе се запознаете со основата во вежбањето со функционални вежби кои ги таргетираат сите делови од човечкото тело.

Грабни го своето место сега и одредете ја вашата цел во Петок со почеток од 19-20 часот

-Слабеење
-Добивање мускулна маса
-Превенција на болки во грбот
-Мајки после породување
-Деца до 18 години
-Спортисти кои сакаат перфоманси.

Што ќе научите во бесплатниот час со личен тренер:

-Ќе научите кои вежби треба да се вежбаат и зашто е тоа така

-Ќе научите како треба да се изведуваат тие вежби и на кои начин според вашата конструкција е најоптимално да се вежба и вие можеге да продолжите да вежбате во било кој фитнес центар.

-Ќе откриете забавен, едукативен и интерактивен начин да ги изведите вежбите со личен тренер во група.

-Доколку сакате после овој вовед можете да се вклучите во нашите групи, дизајнирани според вашата спремност и цел.

Просторот е ограничен

Резервирај го вашето место на време.

Остануваат уште 12 места.

Јавете се на телефонскиот број 077/661-645 од (14-22) часот или пишете ни во било кое време во приватна порака на Атлетикс.мк, вклучете го вашето име и презиме и контакт телефон.

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.