Таг: тренер

Таг: тренер

Доста често прашање што ми го поставуваат почетниците e дали суплементите се потребни за градење на убаво тело. Дознајте во ова кратко видео што е одговорот.
ВидеоСуплементи

Пофалба од Виктор Гичев

Линк од неговиот фб профил. Огромна благодарност до тебе што ми помогна да стекнам здрави навики за исхрана и за вежбање, но и огромна благодарност до тебе што ми помогна да намалам барем малку од својата телесна маса. Ти си одличен и посветен тренер, и навистина ми е жал ...
Разно

Пофалба од Весна Андрејченко

Почитувани, Јас сум Весна Андрејченко (28) од Скопје, и во моето слободно време извесен период се занимавав со фитнес и бодибилдинг (два месеца) во студиото Атлетикс во сопственост на Стефан Ангеловски, кој што ми беше и личен тренер. Тренинзите ги започнав по...
Разно

Неделна мотивација

Здраво на сите Новалек и Атлетикс фанови. Ви го презентираме денешното мотивационо видео. Тоа што ви е потребно е дисциплина не мотивација! Нема изговори, само хардкор ;)
Видео

Ценовник на услуги во студио Атлетикс

Немате резултати? Ви треба помош во слабеењето? Ние го имаме решението за вас. Нашите пофалби можете да ги прочитате на нашиот сајт. Инвидуални тренинзи со личен тренер сега на попуст до 50% за сите термини до 5 часот. Ценовник на услугата инвидуални тренинзи со личен тре...
Разно

Пофалба од Ивица Аницин

Поздрав до сите пријатели на Атлетикс.мк и Novalek.mk. Јас одамна сакав да ги постигнам моите фитнес - цели и се обидував неколкупати сам низ годините, со променлив успех. Во тие обиди ја спознав потребата од личен тренер кој ќе умее правилно да ме води,...
Разно