Таг: нозе

Таг: нозе

Кружен тренинг со Трајче

Добар ден на сите вежбачи, кросфитери и рекреативци. Денес во 20:00 часот е купот на Македонија, но ние не сме тука затоа. Training vlog with Трајче Мицевски: Кружен тренинг од : Чучњеви Преса за рамења Веслање Мртво кревање Бенч Прес Вратило Склекови Kettle...
ВидеоНови статии

Squat low or go home(Vlog)

Влог од вчерашниот тренинг за нозе.
Боди-фитВидео
Со зголемувањето на телесната тежина за време на празниците, започнува сезоната на масовно одење во фитнес центрите, со цел да се постигне топ форма на телото. Но редовното вежбање е само еден од елементите на овој пат, ќе треба да се создаде план на исхрана за резултатите д...
Боди-фитНови статии