Овие вежби не само што ќе ви помогнат да  го намалите обемот на половината туку и ќе ви помогнат и за правилно држење на телото.

Направете ги сите вежби со мали паузи измеѓу, на крајот од вашиот тренинг или во ден кога не вежбате.

 

 

 

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.