Таг: чај за слабеење

Таг: чај за слабеење

Овој рецепт за слабеење се состои од само три состојки. Веќе предизвика глобално лудило, посебно затоа што сите кои го испробале имаат само одлични зборови за него. А делува за само 24 часа! Се што ви е потребно е зелен чај, цимет и дафинов лист. Подготовка: Зовријте 80...
ЗдравјеИсхрана