Таг: фитнес реце

Таг: фитнес реце

  Погледнете неколку идеи за подготвување на природни шејкови кои ќе ве освежат, а истовремено ќе ви ги обезбедат некои од основните хранливи материи кои што ви се потребни: Шејк пред вежбање Потребни состојки: 1/2 чаша овесна каша 1 банана 1 мал јогурт 3 лаж...
Боди-фитИсхрана