Таг: саси

Таг: саси

  Овој освежителен напиток би можел да стане вашиот омилен летен пијалок Синтија Саси, девојката која ја смисли Саси водата, односно Саси пијалокот, тврди дека по само 4 дена од редовното консумирање на овој пијалок, можете да изгубите 3 килограми и 10 сентиметри ...
ЗдравјеИсхрана