Секретот од носот обично не се користи за дијагностицирање на болести,но сепак може да ви помогне да видите што се случува во вашиот организам.

Во продлжение следува една кратка илустрација за тоа што ви открива бојата на секретот.

boja-na-sekretot

Eripuit oporteat patrioque vel ne. Albucius voluptatum eu vel. Sea nisl voluptaria sententiae et, eum autem fuisset definitionem no. Id paulo dicam postea nam, quo regione facilisi aliquando cu. Ad aeque reformidans mediocritatem vim.