Ако сте се прашувале како изгледаат добрите вежби кои го топат салото од стомакот, погледнете го ова видео. Ако секој ден одделувате по 10 минути за овие вежби, ќе уживате во извајаните стомачни мускули.

Најдобро од се е што нема потреба да посетувате теретана или да купите некоја скапа за вежбање.

 

 

Вљубеничка во здравата исхрана и науката, сака да чита литература од разни жанрови и обожава медицина